Product DirectionsLietuvisPoly Guard

SAUGUS NAUDOTI ANT POLIETELENO, POLIURETANO, PVC, NEILONO IR GUMOS

Reguliarus POLY GUARD™ naudojimas suteikia pripučiamom valtim ilgaamžiškumo ir išlaiko išvaizdą apsaugodamas nuo aplinkos poveikio. Pagamintas yra inovatyvių polimerų bei nėra silikono ar vaško. Nepanaikins lipšnumo ir nėra riebalinis, todėl neišteps rūbų.

NUORODOS:
Su INFLATABLE BOTTOM SPRAY™ nuo valties panaikinkite dumblius, prilipusius vėžiagyvius ar moliuskus ir valtį nuvalykite SPEED CLEAN™. Valtis privalo būti švarus ir sausas. Užpilkite POLY GUARD™ and šlapios kempinės ar šluostės ir padenkite visą paviršių. Leiskite nudžiūti. Padenkite antru sluoksniu. Nenaudokite valties kol ji nėra visiškai nudžiūvusi. Apsaugokite dugną su REPELIN™, o stiklo pluoštą su PREMIUM BOAT SHINE™ ir kur reikia SURE STEP™.

PASTABA:
NAUJOS VALTYS PRIVALO BŪTI KRUOPŠČIAI NUVALYTOS SU SPEED CLEAN™, KAD PAŠALINTI TEPALUS NAUDOJAMUS GAMYBOJE PANAIKINTI LIPŠNUMĄ.
NENAUDOTI AND KARŠTŲ PAVIRŠIŲ, TIESIOGINIUOSE SAULĖS SPINDULIUOSE AR ANT ŠLAPIŲ ARBA DRĖGNŲ PAVIRŠIŲ.

ĮSPĖJIMAS:
Toksiškas prarijus.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:
Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami perskaitykite instrukciją. Atliekas šalinkite remdamiesi vietinės valdžios nustatytomis taisyklėmis.

PIRMOJI PAGALBA:
Sudėtyje yra Diethylene Glycol (1%-5%), jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.
NURIJUS: išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Jeigu prastai jaučiatės nedelsiant kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją, PATEKUS ANT ODOS (plaukų): skubiai pašalinkite užterštus rūbus. Nuplaukite su muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.

Prieš Naudojimą Suplakite
NEUŽŠALDYKITE

Join Our Customer Appreciation List
Get News, Exclusive Updates and On Our Featured Products
Weekly Special
Join Our Customer Appreciation List
Get News, Exclusive Updates and On Our Featured Products
Weekly Special